Kendini gelişti

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Bazılarımızın ehliyeti alalı uzun süre oluyor , bazı ehliyet aldıktan sonra trafiğe çıkmak için kendini yeterli hissetmiyor . Hiç önemli değil ! Direksiyon başında araç sürmek yetenek değil disiplinli çalışma gerektirir . Özel direksiyon dersi almak isterseniz . Çelik Sürücü Kursu alacağınız direksiyon eğitimi için sizlere yardımcı olacaktır.

Özel Direksiyon Dersi Almak Mı İstiyorsunuz ?

B manuel ve otomatik vites şeçenekleri ve direksiyon dersi randevusu için bizleri hemen arayan !

Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi almak isteyen öğrenciler isterlerse , direksiyon sınav güzergahında isterlerse şehir içi trafikte eğitim görebilirler . Çelik Sürücü Kursu bünyesinde otomatik vites direksiyon dersi ya da manuel vites direksiyon dersi alabilirler . 

Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon  Dersi

Kaç Ders Almalıyım ?

Bilmiyoruz ! Bunu siz ve hocalarımız trafik alanında karar vereceksiniz . Kendinizi yeterli hissediyorsanız ve hocamızda tamam dediyse . Evet trafiğe çıkmak için hazır sayılırsınız . Çelik Sürücü Kursu’ndan özel direksiyon dersi almak isterseniz bir gün için en az 2 direksiyon dersi saati alabilirsiniz . Bir direksiyon dersi 50 dakikadır . 

Özel Direksiyon Dersi Ücretleri Ne Kadar ? 

Özel direksiyon dersi fiyatları 2023 yılı ile 450 TL dir . 

Direksiyon Dersi Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Direksiyon dersi almak için Çelik Sürücü Kursu’nu arayıp randevu almalısınız . Sizlerin ve bizlerin müsait olduğu bir saatte anlaşıp direksiyon derslerine başlayabilirsiniz . 

Direksiyon Dersi Nerede Olacak ?

Direksiyon dersi Ankara’da Gölbaşı’nda Mamak’ta yada Kızılay ‘da olabilir .

özel direksiyon dersi ankara
Özel Direksiyon Dersi Ankara

Neden Özel Direksiyon Dersi

Aldığınız eğitim yetersiz kalmış olabilir . Uzun süredir araç kullanmıyor olabilirsiniz . Trafikte ne yaptığınızı bilmiyorsanız , tehlikeli ve adrenalin dolu olabilir . Kendinize ve çevrenize zarar verebilirsiniz . Özel Dersler, deneyimli eğitmenlerimizden biriyle bire bir eğitimlerdir. Bu oturumlar sürüşlerinden emin olamayan her yaştan yeni sürücüler için harika öğrenme fırsatlarıdır.  

Uzman Kadro

Özel Derslerimiz ile ek yardıma ihtiyaç duyduğunuz müfredat alanlarını ele alıyoruz. Eğitmenlerimiz genellikle, öğrencilerin becerilerini ölçmek ve ebeveynlerinin süreçte ilerlemeye hazır olup olmadıklarına karar vermelerine yardımcı olmak için yeni sürücülere araç içinde Özel Dersler verir.

İyi Hissedene Kadar

Özel Dersler, herhangi bir sınırlama olmaksızın bir saatten başlayarak birer saatlik bloklar halinde verilmektedir. Biz, şoför siz veya velileriniz hazır olduğunuzu hissedene kadar öğrencilerle çalışmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

Her Yerde

Özel Direksiyon Dersleri, sürücülere en kapsamlı eğitimi vermek için gündüz ve gece saatlerinde, değişen sürüş koşullarında gerçekleştirilebilir. Eğitmenlerimiz, konut ve ticari alanların yanı sıra otoyollarda Özel Direksiyon Dersleri vermektedir. Öğrenciler, eğitimleri sırasında otoparklarda, araba yollarında, açık yollarda ve çok daha fazlasında pratik yapacaklardır.

Sakin Eğitim

Zayıf yönleri belirlemek ve sizi daha güvenli, daha akıllı bir sürücü yapmak için gerekli eğitim ve bilgiyi sağlamak için buradayız. Bu nedenle, utangaç veya beceri veya deneyim eksikliğinden endişe duyanlar endişelenmemelidir.

Özel Direksiyon Dersi

Kendiniz İçin Hazırlanın

Size söylediğimizde bize inanın, eğitmenlerimizin sahip olduğu onlarca yıllık öğretim deneyimi ile her şeyi gördük. Ve yardıma en çok ihtiyaç duyanların korkularını ve zorluklarını yenmelerine yardımcı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Ehliyet Bir Lüks Değil , Gerekliliktir !

Temel Direksiyon Dersi

Özel sürüş eğitmenlerimiz 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yüzlerce öğrencimiz, eğitmenlerimiz tarafından verilen direksiyon dersleri ile ehliyetlerini aldı. Özel direksiyon eğitmeni ile öğrendiğinizde, tüm dersler için aynı araçta aynı eğitmen tarafından koçluk yapılır. Bu sayede kendinizi tanıyacak, o aracın kullanımına alışabilecek ve her derste yeni bir araca ve yeni bir hocaya alışmakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Çelik Sürücü Kursu ders programları her zaman rezerve edilir, bu nedenle sıkı bir programınız varsa. Özel sürüş eğitmeni ile hem tercih ettiğiniz günü hem de ders saatini seçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz zaman dilimleri için rezervasyon yapmak daha kolaydır.

Özel Direksiyon Dersi

Bazen Zor Olabilir

Başlamak yeterince zor olabilir ve derslerinizi yoğun programınıza uydurmak, harekete geçmenizi engellememelidir.

Soru Sor

Sana Yardımcı OlmayaHer zaman Hazırız !

Özel direksiyon dersi hakkında aklına takılan her şey de bize soru sorabilirsin . Sorularına cevap aramak için elimizden geleni yapacağız . 

Related Posts

Comments (0)

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*