Çelik Sürücü Kursu-Ehliyet Sınav Soruları

Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları Konu Anlatımsız

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan ehliyet sınavı önceden çıkmış soruları bu bölümde ele alınacaktır.Ehliyet sınav sorularının konu anlatımsız bölümünde, soruları çözdükten sonra Yusuf Hocamızdan videolu olarak soruları dinleyemezsiniz. Aşağıdaki sorularında videolarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Not (Bu bölüm bir sınav değildir).Sınava hazırlık bölümünde eski sınav sorularının veya derlenmiş ehliyet sınav sorularının paylaşıldığı yerdir.

Çelik Sürücü Kursu-Ehliyet Sınav Soruları

Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları - Konu Anlatımlı

Yusuf Hocamızın ehliyet sınav sorularına hazırlık videolu anlatım bölümünde doğruları öğrenebilir ve kendinizi burada test edebilirsiniz. 2023 yılı ehliyet sınavına hazırlansak da, 2018 den sonra MEB sınav sorularını paylaşmayı durdurdu. En son sınav soruları şu anda mevcuttur. Başarılar dilerim! Not (Bu bölüm bir sınav değildir).Sınava hazırlık bölümünde eski sınav sorularının veya derlenmiş ehliyet sınav sorularının paylaşıldığı yerdir.

Deneyimlerimize Göre Ehliyet Sınavı

Özellikle gençlerin sınav başarı oranı daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz . Çünkü hayatları boyunca yüzlerce sınava girdiler ve bu konuda gerçekten deneyimliler . Yine de gençlerin bazıları çok güvenip giriyolar . Çok kolay olduğunu düşünüyorlar (ki öyle ) . Yine de hiç çalışmayan gençlerin bu sınavdan kaldığını görüyoruz . Hem de neredeyse hepsinin . Ufakta olsa soru çözen gençler bu sınavdan istinasız geçiyorlar . 40 ve üzeri arkadaşlarımızın durumu neredeyse gençlerle aynı . İşi çok ciddiye alıyorlar . Her derse katılıyorlar . Ekstra ders alıyorlar ve Evet ! Sınavı geçiyorlar . Sizlerde burada olduğunuza göre , bu ehliyet sınavını geçiceğinize eminim . Peki nasıl çalışacağım ? 

İlk Başta Çalışma TavsiyelerE-Eğitim

Sorular birbirine benzerdir . Aynı şekilde soruların mantığını anlamakta çok önemlidir . Ehliyet sınavı sorularına hazırlık sizleri başarıya ulaştırabilir . Burada önemli olan şey bol bol önceden çıkmış ehliyet sınav sorularını çözmek ve ders notlarına göz gezdirmektir. Daha da önemlisi yaptığınız yanlışları öğrenmektir . Yusuf Hocamız sizlerin bu sınavda daha başarılı olmasını sağlamak için çıkmış soruların ve ders notlarının konu anlatımlı videoları paylaştı . Önerimiz web sitemiz üzerinden ehliyet sınavı soruları yanlış yaptığınız yerleri de Yusuf Hocamızdan dinlemeniz sizleri başarıya götürecektir .

Neden Çelik Sürücü Kursuna Web Sitesinden Çalışmalıyım ?

Çelik Sürücü Kursu web sitesine çalışan kendi kursiyerlerimizin neredeyse hepsi ehliyet sınavından geçti . Neden mi ?

Ders Notları

50 soru içerisinde 4 konu bulunmakta . Bütün bu konuların özetlerini Yusuf Hocamız sizler için hazırladı .

Ehliyet Sınav Sorularına Hazırlık

Soruları sizler için derliyoruz , topluyoruz ve değiştiriyoruz . Yeni soruları eklemeye çalışıyoruz . Bu şekilde sizlere sınava hazırlıyoruz

Ders Notları Videolu Anlatım

Bu 4 konunun ayrı ayrı videolarını sizler için hazırladık . Yemek yerken , otobüsteyken , boş zamanlarınızda sadece Yusuf Hocamızı dinleyeceksiniz .

Ehliyet Sınav Soruları Videolu Anlatım

Sınav sorularını çözüyorsunuz ve diyelim 5. 10 . 14. 27. soruları yanlış yapıyorsunuz . Hemen konu anlatımlı videoları açıyorsunuz ve neden yanlış yaptığınızı Hocalarımızdan dinliyorsunuz .

Neye Dikkat ETMELİYİZ ?

  • Elektronik sınavda 50 soru vardır ve sınavı geçmek için 35 doğru yapmanız gerekiyor . 
  • Elektronik sınavın süresi 45 dakikadır . Çoğu zaman yeterli olur . 

  • Sınavdan önce bol bol önceden çıkmış ehliyet sınav soruları bölümüne ve çözümlü videolar bölümüne çalışmalısınız .

Ehliyet sınav sorularını
Ehliyet sınav soruları 
Sınav  KONUMU

Bol Bol TEst

Konuyu anlamak en önemli olan unsurlardan birisi . Mantık sorularını çözmek , aslında birşeyleri anlamaktan ve idrak etmekten gelir . Bu yüzden ehliyet sınav sorularını çözmek ve derslere çalışmak  konuyu anlamıza yardımcı olacaktır .  

Ehliyet Sınavı Soruları
ehliyet sınavı sorularına hazırlık
2022 çıkmış ehliyet sınav soruları

Ehliyet Sınav Soruları 2022

Ehliyet sınavı için çıkmış sorular çözmek, gireceğiniz online teorik sınavda karşılaşacağınız sorular hakkında bir fikir edinmenizi sağlar. 50 soruluk bir ehliyet sınavı gibi bir sınavda çıkan tüm soruları çözmek, kaç puan aldığınızı da gösterebileceği için oldukça faydalıdır. Çelik Sürücü Kurslarının internet sayfalarından veya kursumuzun size sunacağı kitapçıklardan, ehliyet sınavının çıkmış sorularına erişebilirsiniz. yılı önceden çıkmış ehliyet sınav sorularına çalışmak, kendinizi test etmenize ve elektronik sınava hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

ehliyet sınav soruları
ehliyet sınav soruları 2018
ehliyet sınav soruları
ehliyet sınav soruları 2018

Kazandıktan Sonra Ne Olacak ?

Evet, sınavı başarıyla tamamladığınız için şimdiden tebriklerimizi sunarız. Önünüzde uygulama sınavı var. Bu bana çok daha eğlenceli geliyor. Araç kullanmayı kim sevmez. Çelik Sürücü Kursunda direksiyon dersleri başladıktan sonra on dört direksiyon dersi alacaksınız. Simülatör de iki eğitim saati boyunca eğitilecektir. Bu sınavda öğrendiğiniz teorik bilgileri uygulamak çok önemlidir. Şeritlere, trafik işaretlerine ve geçiş önceliklerine dikkat edin.

Ehliyet Bir Lüks Değil , Gerekliliktir !

Bir Sürücü Kursuna Kayıtlı Değil Misin ?

Buraya bir sürücü kursuna kayıt olmadan mı geldin . Tebrik ederiz . Bu işi gerçekten ciddiye aldığınız çok belli . Ülkemiz için doğru bir sürücü adayı olacağınıza eminiz. Sizlere bu yolda yardım etmekten , onur duyarız . Çelik Sürücü Kursu 32 yıllık deneyimi ve yüzbinlerce mezun öğrenci referansı sayesinde , Ankara’nın en köklü sürücü kurslarından birisi olmuştur . Bunun temel nedeni hem elektronik sınavda hem de direksiyon sınavında öğrencilerimizin peşini bırakmamak ve olabildiğince öz verili çalışmaktan kaynaklıdır . Sistemimizi gördüğünüz üzere geliştirdik , işimizi takip ediyoruz . Hatalarımız olursa kabul ediyor ve çözümler bulmak için her imkanı sağlıyoruz . 

Çelik Sürücü Kursu bir aile şirketidir . Saadet Çelik ve Yusuf Çelik yıllar önce Çema Eğitim Kurumları bünyesinde sürücü kursu , bilgisayar kursu , autocad , kişisel gelişim ve ingilizce kursları gibi bir çok eğitimi bünyesinde bulundurdu . Birçok eğitim sektörüne hakim olmamızdan ötürü , insanı almak yani insan dilinden anlamak konusunda kendimizi iyi geliştirdik . 

Kayıt İçin 10 Gün Kaldı

Ehliyet Ehliyet Sınav Soruları ve Daha Fazlası 2022

Çelik Sürücü Kursu