Çelik Sürücü Kursu Natayolu Şubesi
32 YILLIK DENEYİM

Oturmuş Uzun Bir Tecrübe

Çelik Sürücü Kursu , 32 yıldan beri Ankara sakinlerine güvenli sürüş talimatları sağlayan bir aile işletmesidir. Çelik Sürücü Kursu daki misyonumuz, öğrencilere güvenli ve akıllı sürücüler olmalarını sağlamak için birinci sınıf sürüş teknikleri öğretmektir. Hiçbir iki kişi birbirinin aynısı değildir, bu nedende her öğrencimize özel eğitim vermektedir . 

Ankara'nın Her Bölgesinde

Ankara'nın Her Bölgesinde

Çelik Sürücü Kursu Ankara Natayolu , Kızılay ve Hüseyingazi de hizmet etmektedir . Her yıl 1700’den fazla öğrenci Çelik Sürücü Kursu’nu şeçmektedir .

Her Ders Özeldir

Her Ders Özeldir

Her ders özeldir ; her öğrenci tüm ders için bütün dikkatini çekmeye çalışırız . Her iki kişi aynı değildir . Aynı şekilde her öğrencide özeldir . Her ders başka bir karaktere , anlatıma ve heyecana bürünen profesyonel kadromuz sizlere Ankara’daki en iyi eğitimi verecektir .

Neden Biz

Ehliyet Bir Lüks Değil , Gerekliliktir !

Nasıl araba kullanılacağını bilmek artık bir lüks değil, bir gereklilik! Çelik Sürücü Kursun’da, başka türlü göz korkutucu olan öğrenme sürecini ilgi çekici bir deneyime dönüştürmeye çalışıyoruz.
Eğitim Uzmanlarımız ve son teknoloji Sürüş Simülatörlerimizin yardımıyla hem teorik hem de pratik cephelerde sürüş öğretiyoruz.
Uzmanlık
Kaliteli eğitmenlerin kaliteli sürücüler ürettiğine yürekten inanıyoruz. Bu nedenle geniş bir ekip oluşturduk . 21 ekip arkadaşımız ile doğru yolu öğrenmenize yardımcı olacak uzman eğitmenler sayesinde . İşini titizlikle yapan uzman eğitim kadromuz , birinci sınıf sürüş eğitimi verecek donanıma sahiplerdir.
Dürüst
Ne zaman sürersen sür , güvenli sürmek önemlidir ve bunu kuralları bildiğin zaman yapabilirsin. Bunun için Çelik Sürücü Kursu teorik ve sürüş eğitimlerine güvenebilirsin. Sizi sorumlu sürüş uygulamaları ve yolda güvenliğiniz için trafik kurallarına nasıl uyacağınız konusunda iyi bilgilendiriyoruz.
İlgili
Gemideki herkesi önemsemeniz gerektiği için yolda cahil olamazsınız ! Çelik Sürücü Kursu birinci sınıf sürüş eğitimi ile sorumlu ve ilgili bir sürücü olmanın DNA’sını devralın.
Neyi amaçlıyoruz

Neyi hedefliyoruz

Misyonumuz

Güvenli ve sorumlu sürücüler yaratarak öğrencileri defansif sürüş konusunda eğitmek .

Vizyonumuz

Sürücü eğitimi için birincil sağlayıcı olmak ve yetişkinler ve gençler için sürüş hizmetlerinin sağlanmasını kolaylaştıran stratejik ortaklıklar geliştirmek .

Amacımız

Çelik Sürücü Kursu’na kayıt olan öğrencilerimizin ehliyetlerini almalarına ve sürüşün farklı yönlerini öğrenmlerine yardımcı olmak .

en iyi eğitim

çelik sürücü kursu

Muhtemelen şu anda sürücü kursuna ihtiyacınız var ve tüm sürücü kurslarının nasıl aynı olduğuna dair aynı eski yorgun hikayeyi alıyorsunuz veya hangi okulun işi doğru yapacağını belirlemekte zorlanıyorsunuz.

En iyi eğitim nedir ? Belki daha iyi bir soru: En güvenli eğitim nedir ? Birçok insan eğitimi ebeveynine, arkadaşına veya sevgili amcasına bırakır. Nitekim, birçok insan sürücü eğitiminin bir aile meselesi olduğu eski güzel günleri hatırlıyor. Ve dürüst olursak, kaygıyı, korkuyu ve gergin ilişkileri hatırlarız.

Öğrencinizi veya arkadaşınızı eğittiğimizde, onları daha iyi bir sürücü ve daha güvenli bir sürücü olmaları için eğitiriz. Bu onlara hem kendileri hem de yoldaki diğerleri için güvende olma şansı verir. Sonuçta herkesin istediği şey bu değil mi – güvenlik ve güven ? 

Çelik Sürücü Kursu sizlere güvenli bir sürüş dersi vermekle kalmayıp , ehliyetinizi aldıktan sonra güvenli bir sürüş hayatınız olması için çabalıyor .

Aday öğrencimizin eğitim yöntemimizi bilmesi ilgisini çekebilir, bu nedenle sürücü eğitimimizin GÜVENLİK temelli, MANEVRA özel ve BECERİ odaklı olduğunu burada belirtmek isterim. Bu ne anlama geliyor? Bunun anlamı, öğrencilerimize sürüş güvenliğini her yönüyle öğretiyoruz, neden? çünkü onlara şimdi öğrettiğimiz her şeyin, yaşamları boyunca güvenli sürüş alışkanlığı ve deneyiminin temelini oluşturacağının tamamen farkındayız.

Manevraya özgü olarak, her bir zorunlu manevrayı doğru ve kendinden emin bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak için her öğrencinin zayıf olduğu alanla çalışırız, onları tekrar tekrar delerek adımları ve sıralamaları indirdiklerinden emin oluruz, örneğin, bir öğrencinin yapmasını sağlayabiliriz Bir antrenman seansında 3 ila 4 kez paralel park etme, neden? Bunun nedeni, “tekrar akılda tutmaya yardımcı olur” ya da daha iyisi “uygulama mükemmelleştirir”. Bu arada, öğrencilerimizin neredeyse yüzde 99’unun yol sınavını ilk denemede geçtiğini bilmek ilginizi çekebilir. Bu özünde ne anlama geliyor? Demek ki öğrencilerimiz iyi yetiştirilmiş. Tüm eğitmenlerimiz devlet için üçüncü taraf yol testçisidir, hepimiz neyin gerekli olduğunu biliyoruz ve biliyoruz ve öğrencimiz buna göre eğitiliyor.

Related Posts

Comments (7)

  • EMİRHAN ÖZKAN
    EMİRHAN ÖZKAN November 18, 2022 at 10:38 am

    çok kaliteli ve tam bir aile ortamıyla ders işliyoruz herkese tavsiye ederim saygılı çalışanlarıyla kendilerine değer katıyorlar.

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*