Kızılay Çelik Sürücü Kursu Ankara

Kızılay'a mı
Yakınsın ?

Kızılay Çelik Sürücü Kursu 32 yıllık eğitim tecrübesine dayanan , 300.000’den fazla öğrenciyi mezun etmiş Ankara’nın en köklü sürücü kursudur . Ankara Çankaya Kızılay da merkez ofisi olarak hala devam eden Çelik Sürücü Kursu 27 yıla yakın süredir , aynı adreste eğitiminlerine devam etmektedir . Bünyemizde A , A1, A2 motosiklet ehliyeti , otomatik , manuel ve engelli B otomobil ehliyeti vermekteyiz .

çelik sürücü kursu kızılay çankaya ankara şubesi

Çelik Sürücü Kursu ile Rüzgarı Yakala

Çelik Sürücü Kursu Kızılay , Ankara da B Manuel , Otomatik , A1/A2/A ehliyetleri için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar .

ANKARA'NIN EN YÜKSEK PUANLI VE EN KÖKLÜ SÜRÜCÜ KURSU İLE ARABA KULLANMAYI ÖĞRENİN

Deneyimli eğitmenlerimiz ve özel, benzersiz kaynaklarımız geçme şansınızı %14 artırır.

Mükemmellik, öğrenme ve uygulamanın kusursuz entegrasyonu ile birlikte gelir! Çelik Sürücü Kursu Kızılay şubemizde teorik ve pratik sürüş eğitimi alarak kendinden emin bir sürücü olun.

çelik sürücü kursu mamak natoyolu ankara şubesi

Teknoloji Destekli Öğrenme

Hiç direksiyon başında olmadıysanız, bu kurs tam size göre. 21 günün sonunda temel trafik kurallarını öğrenecek, simülatörler ve yolda sürüş ile uygulamalı sürüş deneyimi kazanacaksınız .

Ankara Sürücü Kursu

Ankara'nın her yerinde

3 farklı şubeye yayılmış  Ankara Çelik Sürücü Kursu ile en kapsamlı sürücü kursu ağına sahiptir. Bu, öğrencilere ülke genelinde yüksek kaliteli bir sürücü kursu deneyimine erişim sağlar.

Bir eğitmen profesyonel değilse ve daha da kötüsü kabaysa , araba kullanmayı öğrenmek sinir bozucu bir deneyim olabilir. Öğrencilerin birinci sınıf bir deneyim elde etmelerini sağlamak için eğitimlerimiz, öğrencileri eğitirken yalnızca profesyonel bir yaklaşım benimsemekle kalmayıp aynı zamanda öğrenme sürecini eğlenceli hale getirmek için gerekli yumuşak becerilere ve direksiyon usta öğreticilik belgesine sahip olan iyi eğitimli eğitmenlere sahiptir.

Nereden Mi Başlayacaksınız ?

Buraya kadar gelerek aslında işin yarısını bitirdiniz . Ehliyet almaya kararlısınız ! Bundan sonra yapmanız gereken şey Kızılay’daki ofisimize gelmek olacaktır yine de dilerseniz online kayıt da yaptırabilirsiniz kursumuza gelmeden . Gerekli belgeleri doldurduktan sonra , MEB tarafından onaylanacak . Sırasıyla elektronik sınava ve sonrasında direksiyon sınavına gireceksiniz . Bu iki sınavı atlattıktan sonra , sertifikanız çıkacak ve sertifikanızla birlikte nufüs müdürlüğüne gideceksiniz . Sizlere A4 kağında bir belge verecekler bunun ismi geçici ehliyet belgesi . Bu belge ile araç kullanmaya başlayabilirsiniz ! Ehliyetinizde birkaç gün içersinde postanızda olacak 🙂 İşte bu , merak etmeyin Ankara Çelik Sürücü Kursu , bu süreçte sizlere bir iş bırakmayacak . 

Kızılay Çelik Sürücü Kursu

Ankara Çelik Sürücü Kursu

Neden Ehliyet Almanız Çok Önemli ?

Araba kullanmayı bilmek artık bir lüks değil, bir zorunluluk!
Kızılay Çelik Sürücü Kursu’nda, aksi takdirde göz korkutucu öğrenme sürecini ilgi çekici ve merak uyandıran bir deneyime dönüştürmek için çalışıyoruz. Eğitim Uzmanlarımız ve son teknoloji Sürüş Simülatörlerinin yardımıyla hem teorik hem de pratik cephelerde sürüş öğretiyoruz.

Yenilikçi yaklaşımımız , öğrenme deneyimini çok daha ilgi çekici hale getiriyor ! Kızılay Çelik Sürücü Kursu’nda yenilikçi öğretim yöntemleri gerçek zamanlı bilgi ve pratik bilgiye maruz kalma ile sürüş sanatını öğrenin .

Kaliteli eğitmenlerin kaliteli sürücüler yetiştirdiğine yürekten inanıyoruz . Bu nedenle geniş bir ekip oluşturduk . Doğru yolu öğrenmenize yardımcı olacak uzman eğitmenler ! Titizlikle eğitilmiş uzman eğitmenlerimiz , birinci sınıf sürüş eğitimi verecek donanıma sahiptir. 

Ne zaman araba kullanırsanız kullanın , güvenli bir şekilde sürmeniz önemlidir ve bunu kuralları bildiğiniz zaman yapabilirsiniz . Bunun için Kızılay Çelik Sürücü Kursu’daki sürüş eğitimine güvenebilirsiniz . Sizi yılda güvenliğiniz için sorumlu sürüş uygulamaları ve trafik kurallarına nasıl uyacağınız konusunda bilgili hale getiriyoruz .

Takımımız İle Tanış

YOLDA GÜVENLE SÜRECEĞİNİZ ŞUBENİZİ SEÇİN

Kızılay İncek / Mamak Natoyolu

Titizlikle tasarlanmış kurslarımız, yeni başlayanların yetenekli ve kendinden emin sürücülere dönüşmesine yardımcı olur. Bir dizi sürüş eğitimi kursu arasından istediğiniz kursu seçin ve Kızılay Çelik Sürücü Kursu’nda sürüş becerisinde ustalaşın.

Galeri

Çelik Sürücü Kursu

Çelik Sürücü Kursu Ankara Kızılay da 32 yıldan fazladır aynı adreste eğitim vermektedir . En sevdiğimiz örneklerden bir tanesini , yıllar önce kaydettiğimiz öğrenciler sürücü kursumuzda tanışıp evleniyorlar . Yıllar sonra çocuklarını kaydediyoruz 🙂 

ehliyete kayıt olmak mı istiyorsun ?

Kızılay da mısın ? Çelik Sürücü Kursuna kayıt olmayı düşünür müsün ? Yusuf Hocamızı hemen ara ! Ailemizin yeni üyesi olmanızı çok isteriz . 

Teknolojiye Güveniyor Ondan Faydalanıyoruz

Kızılay Çelik Sürücü Kursu , hem yüzyüze hem de online eğitimleri sayesinde neredeyse sınırsız eğitim almış olacaksınız . Çelik Sürücü Kursu web sitesinde önceden çıkmış sınav soruları ve direksiyon eğitim videoları ile birlikte artık ehliyet almanız çok daha kolay . 

Ankara Çelik Sürücü Kursu
Şimdi Bize Katıl!

Sağlığınızı Önemsiyoruz !

0
EKİP ARKADAŞIMIZ
0 +
MEZUN ÖĞRENCİ
0
YILLIK DENETİM
0
ŞUBE

Soru Sor

Sana Yardımcı OlmayaHer zaman Hazırız !

Çelik Sürücü Kursu Ankara Çankaya Kızılay hakkında aklına takılan her şey de bize soru sorabilirsin . Sorularına cevap aramak için elimizden geleni yapacağız . 

Copyright 2020 Çelik Sürücü Kursu , sevgi ile yapıldı. Tüm hakları saklıdır .

Related Posts

Comments (0)

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*