hızlı ama lütfen dikkatli !

A Sınıfı Motosiklet
Ehliyeti Kursu

Çok ama çok hızlı bir motor . Bunu istediğine emin misin ? Motosiklet deneyimin var mı ve bize çok hızlanmayacağına dair söz verir misin ? Eğer hepsi evet ise gelin A sınıfı motosiklet ehliyeti kursu için ne yapmalıyız göz gezdirelim . Bir de ekipmansız kesinlikle sürmek yok . Kesinlikle !  A Sınıfı Motosiklet Ehliyeti kaç yaşında alınır ? 2 sene boyunca A2 ehliyeti kullanmanız yada 24 yaşında olmanız gerekiyor .  A motor ehliyeti kursu fiyatı ilk defa alacaklar için 5650 TL . Eğer B ehliyetiniz var ise B>A 4850 TL ya da A2 ehliyetiniz var ise A2>A 4350 TL dir . Detaylı fiyat listesi için buraya tıklayınız .  A motor ehliyeti alan bir kişi bir daha motor ehliyeti almasına gerek yoktur . Motor sınıflarında en büyük ehliyet sınıfıdır . Eğer öğrencimizin kendine güveni çok yoksa , kendisine önerimiz Çelik Sürücü Kursuna gelmesi , A motorumuza bakmasını ve sonrasında değerlendirmesini öneririz. 

A Sınıfı Motosiklet Ehliyeti
A EHLİYET
A Motosiklet Ehliyeti Kursu

Başvuru Şartları

Eğitim Durumu

En az ilkokul mezunu olmak gerekiyor . Yani ilkokul 4. sınıfı okuyup bitirmiş olmalısınız .

A Motosiklet Ehliyeti Yaşı

24 yaşını bitirmiş ya da en az 2 yıllık A2 sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor .

Hangi Sınıfları Kullanabilir

M – A1 – A2 ( Bütün motor ehliyet sınıflarını kapsamaktadır .)

A ehliyeti kursuna kayıt olmak mı istiyorsun ?

Ankara da mısın ? Çelik Sürücü Kursuna kayıt olmayı düşünür müsün ? Emin Hocamızı hemen ara ! 

A Ehliyet
A Motosiklet Ehliyeti Kurs Fiyatı

Sorular ile A EHLİYETİ ​

SÜRÜCÜ KURSU FİYATLARI 2024
A Motosiklet Ehliyeti Kurs Fiyatı
A motosiklet ( Motor ) ehliyeti kurs fiyatı 2023 yılı ile 8000 TL dir . Bu fiyat hayatlarında ilk defa ehliyet kursuna başvuracak öğrencilerimiz için geçerlidir . Eğer otomobil ya da daha küçük motosiklet ehliyetiniz var ise indirimli A ehliyeti kursuna göz gezdirebilirsiniz .

Eğer A2 Ehliyetiniz varsa 7000 TL , B Ehliyetiniz varsa A motor ehliyeti fiyatı 7500 TL olacaktır. Yani bundan önce bir ehliyetiniz var ise ücretler daha da düşecetir . Çelik Sürücü Kursu sizlere kaliteli bir eğitim vermenin yanı sıra , ödeme kolaylığıda sağlamaktadır . Yani sizler gelin kaydınızı oluşturun , derslerinizi alın , sertifikanız çıksın ondan sonra gelip ödemenizi yapın . Taksitlendirmeyi biz sizlere bırakıyoruz . Buradan daha detaylı  motosiklet ehliyet fiyatları ulaşabilirsiniz. 

600 CC ve üzeri Ehliyet

Modern, bakımlı 650cc motosiklet filomuz, manevra kabiliyetleri için özel olarak seçilmiştir .  Eğitmeniniz her zaman sizinle telsiz iletişiminde olacaktır , bu yüzden rahatlayın ve keyfini çıkarın.

A Motosiklet Ehliyeti Kursu Hakkında

Daha Fazla Soru

A ehliyeti kursu hakkında hepimizin çok sorusu var . 

A Ehliyeti Kaç CC ?

A sınıfı Motosiklet Ehliyeti 35 KW üzeri ve gücünün ağırlığa oranı ortalaması 0,2’yi geçen motosikletler için alınır. A ehliyeti 600 cc ve üzeri motorları kullabilir. Önceden de bahsettiğimiz gibi A sınıfı motor sınıflarının en yüksek olanıdır . Gerçekten çok hızlı ve güçlü motorları içerisinde barındırır . 

A Ehliyetini Kaç Günde Alırım ?

Eğer önceden herhangi bir ehliyet aldıysanız , elektronik sınava girmeyeceksiniz . Yani bu sizlere 1 ay kazandıracak . Ortalama bir kişi A ehliyetini 20 gün ila 1.5 ay içerisinde almış olacaktır . Olur da herhangi bir sınavdan kalırsa öğrencimiz , 15 gün ila 3 hafta bu süre uzamış olacak . 

Kayıt Olmak İçin Hangi Evraklar Gerekli ?

İstediğimiz evraklar her ehliyeti sınıfı için aynıdır . 2 adet biyometrik fotoğraf , Sürücü olur sağlık raporu ve öğrenci belgesi ya da diploma fotokopisi .

A Ehliyeti Harç Ücreti ve Toplam Kurs Ücret

Evet baştan sayalım . Bu örnek hayatında ilk defa ehliyet alacak birey için geçerlidir .

8000 TL Sürücü Kursu Ücreti

240 TL Elektronik Sınav Harcı 

295 TL Direksiyon Sınav Harcı

1594,70 TL A Ehliyet Harcı 

Toplam 10129 TL

Diğer örneğimizi A2 ehliyeti olan bireyler için yapalım .

7000 TL Sürücü Kursu Ücreti

295 TL Direksiyon Sınav Harcı

1594 TL A Ehliyet Harcı 

Toplam 8889 TL

Hangi Sınavlara Gireceğim ?

Milli Eğitim Bakanlığının belirtmiş olduğu okullarda ve sımav alanlarıda , ilk olarak elektronik sınav ve sonrasında direksiyon sınavına gireceksiniz .

Kaç Direksiyon Hakkım Olacak ?

Bütün Türkiye’de direksiyon sınavına girecek öğrencilerimizin toplamda 4 hakkı olacaktır . Ama merak etmeyin , bize kaydolup A ehliyetini alamayan yok 🙂 İlk sınavda geçme oranı neredeyse % 96 . Gerçekten yaptığımız işi severek yapıyoruz  . Bu durum öğrencilerimizin başarısını kesinlikle etkiliyor .

Çelik Sürücü Kursu Ödeme Kolaylığı Sağlayacak Mı ?

Evet A sınıfı motosiklet ehliyetine kaydolan öğrencilerimize ödeme kolaylığı sağlayacağız . Kayıt olurken herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz . Ödemeleri bütün sınavları kazanıp belgesini almak istediğin de kapatacağız . 

çelik sürücü kursu mamak natoyolu ankara şubesi

Neden Çelik Sürücü Kursuna Yazılmalıyım ?

Çelik Sürücü Kursu ve Çema Eğitim Kurumları 32 yıldır , 300.000 den fazla öğrenciyi mezun etmiştir . Bir aile şirketi ve her yıl 1700 den fazla ehliyet almak isteyen öğrenciyi mezun etmesi , büyük bir güven sağlamaktadır . Gerçek kişilerin yorum yaptığı Google Haritalardan yorumlarımıza göz gezdirebilirsiniz .

motosiklet parkuru

A motosiklet sınıfı öğrencilerimiz Ankara Natayolunda , Natavega AVM nin arkasında sınava ve eğitime gireceklerdir . Parkur eğitimi ve çekim videolarını izlemek için buraya tıklayın . Büyük ve daha güçlü 650cc motosikletlerin farklılıkları vardır .Normal yollara geçmeden önce bunu güvenli bir yol dışı ortamında yapıyoruz .

Şimdi Bize Katıl!

Sağlığınızı Önemsiyoruz !

0
EKİP ARKADAŞIMIZ
0 +
MEZUN ÖĞRENCİ
0
YILLIK DENETİM
0
ŞUBE

Soru Sor

Sana Yardımcı OlmayaHer zaman Hazırız !

A Motosiklet Ehliyeti kursu hakkında aklına takılan her şey de bize soru sorabilirsin . Sorularına cevap aramak için elimizden geleni yapacağız . MEB A sınıfı motosiklet ehliyeti broşürüne buradan ulaşabilirsiniz .

Related Posts

Comments (2)

  • Kamer ardlan
    Kamer ardlan November 22, 2023 at 4:48 pm

    Çelik sürüçü kursuna bir hafta önce gittik çok memnun kaldık .dersler çok eglencelı ve aktıftı ders bıttıktrn 3 gün sonra hemen sınav kagıdımız çıktı. Dün sınava gırdım ve gectım çok şükür. Darısı dıreksıyona 😊

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*