şeker gibi 🙂

A1 Sınıfı Motosiklet
Ehliyeti Kursu

Evet bu konuda da en çok sevdiğim , en çok beğendiğim ehliyet kursunu ele alacağız . A1 Motor Ehliyeti Kursu . Daha yeni 16 yaşına yeni girmiş küçük kız kardeşim bu ehliyeti aldı . Hala kendini motor üzerinde biraz kasıyor . Eminim o sert kollar zamanla biraz yumuşayacak . Bence motor ehliyetlerinin en ideali ve en güzeli . ! A1 motosiklet ehliyeti kursu fiyatı 4350 TL .Bu kurs ücreti Milli Eğitim Bakanlığı minumum taban fiyat belirliyor . A1 ehliyeti kaç yaşında alınır ? 16 yaşına girdiğiniz gün Çelik Sürücü Kursuna başvurabilirsiniz . Detaylı bilgiler için makaleye devam edelim.  

A1 EHLİYET
A1 Motosiklet Ehliyeti Kursu

Başvuru Şartları

Eğitim Durumu

A1 ehliyeti kursuna kaydolmak için en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor .

A1 Motosiklet Ehliyeti Yaşı

16 Yaşını doldurmak a1 motosiklet ehliyeti kursuna kaydolmak için yeterlidir . 

A1 Ehliyet Kaç CC

125 CC’ye kadar bütün motosiklet sınıflarını kullanabilir .

a1 ehliyeti kursuna kayıt olmak mı istiyorsun ?

Ankara da mısın ? Çelik Sürücü Kursuna kayıt olmak için hemen bizi ara !

öğrencilerimize ne sunuyoruz

Bir sistem , 32 yıllın birimi olan bir sistem  . Onlarca sürecin , geri bildirimin ve eğitimin getirdiği bir süreç sizlere sunuyoruz . A1 motosiklet ehliyeti almak isteyen birisi 2 sınavdan geçicek . Elektronik ve uygulama .Çelik Sürücü Kursu olarak eğitimlerimize çalıştık , kopyaladık ve sizlerle paylaştık . 

Elektronik sınav

İlk gireceğiniz sınav bu olacak . 50 soru var ve 35 doğru yapmanız gerekiyor . Çelik Sürücü Kursu hem soruları paylaşıyor , hemde konu anlatımlı videoları paylaşıyor . Bu farkımızdan birisi .

Uygulama içeriklerı

İkinci gireceğiniz sınavda artık motosiklet kullanacaksınız , slolom yapacak ve trafiğe çıkacaksınız . Çelik Sürücü Kursu bu eğitim içeriklerini sizler için oluşturdu . Yol güzergahı , sınav da neler soruyorlar gibi eğitimleri paylaştık .

Öğrenci takibi

Normalde öğrenci kendi işini kendisi takip etmesi gerekiyor . Biz öğrecimizin işini öğrencimizden daha çok takip ediyoruz 🙂

en güzel motosiklet sınıfı a1

Çelik Sürücü Kursu

A1 ehliyetinin ilk avantajı 16 yaşında alınabiliyor olmasıdır . Motosiklet hevesi olan genç arkadaşlarımıza verdiğimiz en küçük motosiklet ehliyeti . İkinici avanatajı A1 motosiklet ehliyeti kursu fiyatı . Öğrenciler 18 yaşına geldiği zaman 10500 Tl olan otomobil ehliyeti 9000 Tl düşüyor . 1500 TL lik bir indirim ! Aynı zamanda 2 ay süren ehliyet süreci B otomobil ehliyeti kursunda 1 aya düşüyor çünkü yazılı sınav yok 🙂

Çok Daha Kolay

16 yaşında alınabilir ve 125 cc ye kadar olan tüm motosikletler kullanılabilir. Kullanımı kolaydır . Bisikletten çok da farkı yoktur . Yarı otomatik ve tam otomatik şeçenekleri ile öğrencinin yapması gereken tek şey gaza basmak ve dengede kalmaktır .

A1 Motosiklet Ehliyeti Ne kadar Sürer

Ehliyeti almak için öncelikli olarak teorik derslere katılmanız ve eğitim almanız gerekir. Bu eğitimlerin süresi 10–15 gün arasında tamamlanmış olur ve kursun tamamlanmasının ardından randevu alınarak e-sınava girip 15 içinde sınavınız yapılır. Yani 1 ay elektronik sınav 1 ay direksiyon sınavına zaman harcayacaksınız. 1 hafta da sertifikanızın çıkması desek . 2 ila 2.5 ay içerisinde a1 ehliyetinizi almış olacaksınız . Ama olursa herhangi bir sınavdan kalırsanız 3 hafta ila 1 ay ehliyet alma işleminizi uzatmış olacaksınız .

A1 Motosiklet Ehliyeti Kurs Fiyatı Ne Kadar?

A1 motosiklet ehliyeti kurs fiyatı 2023 yılı itibari ile 435T L dir . 18 yaşına gelip otomobil ehliyeti almak istediğinizde 7060 TL olan ehliyet 6000 Tl ye düşecektir . Yani A1 ehliyet almak çok avantajlı olacaktır .

motosiklet parkuru

A1 A2 A motosiklet sınıfı öğrencilerimiz Ankara Natayolunda , Natavega AVM nin arkasında sınava ve eğitime gireceklerdir . Elimizde 2 tane A1 motorsikleti bulunmakta , bu yüzden fazla fazla eğitim alacakladır . Aşağıda parkurun ve eğitimizin resimleri bulunmaktadır .

Alanında Profesyonel ekip

Çelik Sürücü Kursu bu işe başladığı ilk yıllarından beri A1 motosiklet ehliyeti kursu vermektedir . Tabi açıkçası 2016 yılından önce A1 A2 A ehliyetleri yoktu . Tek bir ehliyet vardı . Özellikle bu durum 16 yaşında olan gençlerimize yaradı . 

A1 Motosiklet Ehliyeti Hangi Araçları Kullanır? A1 Ehliyet Kaç CC ?

A1 sınıfı ehliyet alan kişiler yalnızca 2 tekerlekli ve 3 tekerlekli araçları kullanabilirler.

Şimdi Bize Katıl!

Sağlığınızı Önemsiyoruz !

0
EKİP ARKADAŞIMIZ
0 +
MEZUN ÖĞRENCİ
0
YILLIK DENETİM
0
ŞUBE

Soru Sor

Sana Yardımcı OlmayaHer zaman Hazırız !

A1 sınıfı motosiklet ehliyeti kursu hakkında aklına takılan her şey de bize soru sorabilirsin . Sorularına cevap aramak için elimizden geleni yapacağız . 

Related Posts

Comments (2)

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*