Ehliyeti kesin alacaksınız 🙂 Sizler doğru sürücü olmaya bakın

Elektronik Sınav İçin
Çalışma Tavsiyeleri

  • Teorik sınavlar, trafik kurallarına ve güvenli sürüş uygulamalarına aşina olmayı gerektiren önemli sınavlardır. Bu sınavlara çalışmak ve başarılı olmak, güvenli bir sürücü olmanız için kritik bir adımdır. Ancak sınavlara hazırlanırken sadece sınavı geçmek yerine trafik kurallarını ve güvenli sürüş alışkanlıklarını anlamak ve uygulamak daha önemlidir. Bu, sizin ve diğer sürücülerin güvenliği için çok önemlidir.
  • Ayrıca, sınavı geçmek için çalışırken, uzmanlarımızın hazırladığı materyalleri kullanmak size büyük bir avantaj sağlayabilir. Ancak sınavı geçmek, sadece yasal bir gereklilik değil, aynı zamanda güvenli bir sürücü olarak trafikte bulunmanız için önemlidir.
  • Unutmayın ki sürücülük, sadece bir sınavdan daha fazlasını gerektirir. Her zaman trafik kurallarına uyun, dikkatli ve sorumlu bir sürücü olun. Kendinizin ve diğer insanların güvende olmasını sağlamak her zaman en önemli öncelik olmalıdır.

İlk Başta Çalışma TavsiyelerE-Eğitim

Bu durumda, önceden çıkmış ehliyet sınav sorularını çözmek, sürücü kursumuza katılmak ve ders notlarını incelemek çok önemlidir. Yusuf Hocamız, bu sınavda daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olmak için çıkmış soruların yanı sıra ders notlarının konu anlatımlı videolarını paylaştı. Çelik Sürücü Kursu web sitemiz üzerinden çıkan soruları çözmeniz ve yanlış yaptığınız yerleri Yusuf Hocamızdan dinlemeniz size başarı sağlayacaktır.

Çelik sürücü kursu

Ehliyet Sınavını Kazanmak İçin

Çelik Sürücü Kursu öğrencileri için ehliyet sınavlarını kazanmak için web sitemizi nasıl en iyi şekilde kullanacağınızı sizlerle paylaşıyoruz. Yaklaşık on sınav sorusu ve yüzlerce video ile birlikte, konu anlatımları, ders notları, direksiyon videoları ve daha fazlasını nerede bulabileceğinizi gösterdik. Sağdaki video işaretine tıklayarak ayrıntılara erişebilirsiniz.

Neye Dikkat ETMELİYİZ ?

  • Bu sınavı Milli Eğitim Bakanlığı yapmaktadır . Sınavda 50 soru içerinden en az 35 doğru yapmalısınız.

  • Sınavın süresi 45 dakikadır bu yüzden bu sınıra dikkat etmelisiniz.

  • Sorular birbirine çok benzerdir yine de internetti sorulardan daha zor olduğunu söylemeliyiz.  

  • Test sınavlarından 80 ve üzeri puan almanız sınavı geçme ihtimalizin daha yüksek olduğunu gösterir . 

  • MEB 2018 den sonra sınav sorularını paylaşmayı durdurdu . Yani internette bulduğunuz 2023-2024 soruları gerçek değildir . 

  • Sınavda videolu sorular çıkacaktır . Milli Eğitim Bakanlığı sitesinden çalışmak için buraya tıklayınız.

Sınav  KONUMU

Soru Sor

Sana Yardımcı OlmayaHer zaman Hazırız !

Aklına takılan her şey de bize soru sorabilirsin . Sorularına cevap aramak için elimizden geleni yapacağız . 

Related Posts

Comments (0)

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*