Tırmanmayı göze alan , zirvenin hazzını yaşar .

Elektronik Sınavı Geçtikten Sonra

Evet hayatınızdaki birçok sınavdan birisini de başarılı bir şekilde atlattınız . Ehliyet kursumuzda aldığınız dersler , elektronik sınavı ilk aşamaydı . Sizleri şimdi bekleyen bir sınav daha var . Direksiyon Sınavı … Artık ehliyet almanıza sayılı günler kaldı . Heyecanlı mısınız ! Çelik Sürücü Kursu’nun dileği şuan olduğu gibi bütün sınavlarınızda başarılı olmanızdır. Sizlere direksiyon sınavız içinde büyük destek göstereceğiz . Direksiyon sınavı ne zaman , direksiyon sınav ücreti gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız . Elektronik sınavı geçtikten sonra ne olacağını gelin birlikte inceleyelim .

Direksiyon sınavı ne zaman ? Öğrenelim 🙂

Şimdi Ne YAPACAĞIZ ?

  • Sizleri Tebrik Ederiz ! Test Sınavını Geçtiniz !
  • Artık Direksiyon Sınavına girebilirsiniz.
  • Direksiyon sınav ücreti için 400 TL kursa yatırınız. ( Eğer kalırsanız 2.3. ve 4. sınavlarda 1250 TL Yatıracaksınız. )

Kızılay Hesap Numarası İçin Tıklayınız .

Natoyolu Hesap Numarası İçin Tıklayınız . 

 

Direksiyon sınavı ne zaman ?

  • Elektronik sınavını kazandıktan sonra eğer direksiyon sınav harcını yatırmışsanız 2 hafta içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından direksiyon sınavı tarihleri açıklanır.
  • Direksiyon dersleri almak için her Perşembe kursumuzu arayıp, bir sonraki haftanın randevuları verilmektedir.
  • Hafta sonu dersleri için Çarşamba günü arayınız.
  • Direksiyonunuz İyi olup,  en erken sınava girmek istiyorsanız “En Erken Sınava Girmek İstiyorum” diyerek hemen mesaj atınız.
 
 Yusuf ÇELİK
ÇELİK Sürücü Kursları

Çalışma TavsiyeleriE-Eğitim

100 den fazla direksiyon eğitim videosunu sizlerle buluşturduk . L Park , Geri Park , Dur Kalk , Ani Fren ve daha fazlası ! Boş vakit bulduğunuz her an otobüste , dolmuşta hatta yemek yaparken bile bu videoları izlemeniz . Çelik Sürücü Kursu’nun çekmiş olduğu bu videoları izlemek sizlere direksiyon sınavınızı kazanmak için büyük bir kapı açacaktır. 

Related Posts

Comments (0)

Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*