Videoyu İzle

Nasıl Sürücü Kursuna Online Kayıt Olurum

Çelik Sürücü Kursundan herkese merhaba ! Ben Emin ! Şuan içinde bulunduğumuz olağanüstü durumdan kaynaklı , evlerimize çekildik . Çelik Sürücü Kursu sizlerin sağlığını önemsediği için , öğrencilerimize online kayıt platformu oluşturmak istedik. Bu video da sizlere Çelik Sürücü Kursuna gelmeden nasıl internet üzerinden kayıt olacağınızı göstereceğim.

Nasıl Sürücü Kursuna Online Kayıt Olunur ?

Sağ tarafta bulunan yararlı linkler kısmından ” Kursiyer İmza Beyanı ve Kayıt Sözleşmesi ” sayfalarının çıktısını alınız.

Kayıt Sözleşmesi

Kayıt Sözleşmesinde   ” KURSİYERİN”  başlığı altındaki bilgileri doldurunuz. Ön sayfanın en alta küçük bir imza atınız. Arka sayfanın en altına “Kursiyerin Adı Soyadı , İmza ve Tarihi ” yazınız.

İmza Beyanı & Adli Sicil Kaydı

Sayfanın üstünde bulunan “Kursiyer İmza Beyanı” formuna “Tarih , Adınızı ve Soyadınızı ” yazınız . “İmza” kısmında lütfen dikdörtgenin sınırlarını taşmayacak şekilde imzanızı atınız.
Sayfanın altında bulunan “Adli Sicil Kaydı” formunu doldurup , sağ alt köşede bulunan “Beyan Tarihi ve Adınızı” yazmayı unutmayanız.

Biyometrik Fotoraf & Sağlık Raporu

Sağ tarafta bulunan yararlı linkler kısmından Sağlık Raporu ve Biyometrik Fotoraf Nasıl alınır başlıklı makalemizi lütfen okuyunuz.
Şimdiden hayırlı olsun. Çelik Sürücü Kursu ailesine HOŞGELDİNİZ 🙂

Çelik Sürücü Kursu Hakkında

Ankara Çankaya’da 30 yıla aşkındır faaliyet gösteren Çelik Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiştir. Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.
Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Çelik Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.
Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

ONLİNE KAYIT FORMU